تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
کد خبر: ۱۹۹۲۲۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  کارگران بخش پسماند شهرداری اروندکنار در شهرستان آبادان در روزهای کرونایی چهار ماه حقوق دریافت نکرده‌اند.

جمعی از کارگران بخش پسماند شهرداری اروندکنار اظهار داشتند:در روزهایی که باید هزینه بیشتری را برای خرید لوازم بهداشتی هزینه کنیم ،شهرداری و پیمانکار طرف قرارداد چهار ماه حقوق و عیدی ما را پرداخت نکرده است.

این کارگران خواستار پرداخت چند ماه حقوق عقب افتاده خود شدند و افزودند: در سرما و گرما از صبح تا دیر وقت، مشغول نظافت و کار هستیم ، ولی همین حقوق کم نیز به موقع پرداخت نمی‌شود.

امیداوریم مسوولان شهرداری و فرماندار آبادان صدای اعتراض ما را بشنوند و اقدامی برای پرداخت حقوق عقب افتاده ما کارگران بکنند.

رییس شورای اسلامی شهر اروندکنار در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت:حقوق چهار ماه کارگران بخش پسماند شهرداری اروندکنار عقب افتاده که با پیگیری انجام شده مطالبات این کارگران ظرف یک ماه آینده پرداخت می‌شود.

سامی قبطانی اظهار داشت: شهرداری اروندکنار دارای درآمد ثابت و پایدار نیست و منبع درآمد آن از آلایندگی پالایشگاه آبادان و ارزش افزوده تامین می‌شود.

وی افزود: عیدی کارگران پسماند شهرداری اروندکنار بر عهده پیمانکار مربوطه است که با وی در زمینه پرداخت آن مکاتبه انجام شده و وی متعهد شده بزودی عیدی کارگران را پرداخت کند.

حمید وشاخی شهردار اروندکنار نیز در تماس تلفنی خبرنگار ایرنا ضمن اظهار بی‌اطلاعی از میزان معوقه‌های پرسنل شهرداری گفت:موضوع را بررسی می‌کنم.

شهرداری اروندکنار دارای ۱۶۰ نیروی ستادی و کارگری است.

شهر مرزی اروندکنار در فاصله ۵۰ کیلومتری آبادان واقع است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار