تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
کد خبر: ۱۹۹۲۴۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان: با وجود اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا خوزستان در شهر دزفول اما وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان مطلوب نیست.
 غلامرضا شریعتی امروز در جمع خبرنگاران عملکرد ستاد مقابله با کرونای دزفول را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: با وجود این که از ورود افراد غیر بومی به دزفول جلوگیری شد و اجازه فعالیت به باغ ویلاها داده نشد اما متاسفانه آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان نشان دهنده عدم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی توسط 15 تا 20 درصد مردم بوده است.

وی تنها راه ریشه کن کردن شیوع ویروس کرونا را رعایت فاصله گذاری اجتماعی دانست ادامه داد:در چند شهرستان به دلیل رعایت مردم هیچ‌گونه مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا مشاهده نشده است.

استاندار خوزستان: با بیان اینکه از مردم شهرستان دزفول انتظار داریم همراهی بیشتری در رعایت فاصله گذاری اجتماعی داشته باشند ادامه داد: کشاورزی در دزفول رونق دارد و کشاورزان دوست دارند حاصل زحمت یکساله خود را به زودی برداشت کنند اما باید توجه داشت حفظ معیشت نباید جان و سلامت را به خطر بیاندازد.
وی خاطرنشان کرد: همه باید بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند تا هرچه سریع تر شرایط زندگی در این شهر را به سمت عادی شدن، توسعه و پیشرفت سوق دهیم.
استاندار خوزستان تصریح کرد: براساس تصمیم ستاد مقابله با کرونای کشور فعالیت مشاغل کم خطر از 23 فروردین‌ماه آغاز خواهد شد و از این تاریخ ترددها روان‌تر می‌شود اما اگر در یک منطقه پرخطر احساس کنیم با درصد بالای شیوع این ویروس مواجه هستیم، از دولت اجازه خواهیم گرفت تا برای این منطقه به صورت خاص عمل کنیم.
شریعتی با تأکید بر اینکه سلامت مردم خط قرمز ما است، بیان کرد: سیاست ما منطبق با سیاست های دولت در راستای حرکت به سمت فاصله گذاری هوشمند است و با کسانی که نکات بهداشتی و ایمنی را رعایت نکنند برخورد قاطع قضایی و انتظامی خواهیم داشت.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار