تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
کد خبر: ۱۹۹۲۵۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان جدیدترین تصمیمات این ستاد را تشریح کرد.
 رضا نجاتی سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان امروز در حاشیه برگزاری نشست این ستاد، اظهار کرد: تا آخر هفته جاری تصمیمات این ستاد مبنی بر تعطیلی اصناف به غیر از چند صنفی که ضرورت فعالیت آنها احساس می‌شد، پا برجا خواهد بود.

وی با بیان اینکه ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیمات جدید اتخاذ کرده که از روز شنبه اجرایی خواهد شد، ادامه داد: ادارات ملزم شده اند که بیماران تنفسی، کلیوی، دیابتی و قندی، همچنین بانوان باردار و شیرده را مرخص کنند.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان، تصریح کرد: فعالیت ادارات و سازمان‌ها از روز شنبه با دو سوم نیروها به‌صورت نوبت کاری از سرگرفته خواهد شد و ما بقی کارکنان مرخص و به طور چرخشی به کار گرفته خواهند شد.

نجاتی با اشاره به اینکه این قانون تا ۳۰ فروردین اجرایی خواهد بود، یادآور شد: مدارس و دانشگاه‌ها نیز تا زمان اتخاذ تصمیمات بعدی، تعطیل خواهند بود.

وی با تشریح شیوه زمانی فعالیت ادارات، گفت: ساعت کاری در روز شنبه از ساعت ۷ صبح لغایت ۱۴ خواهد بود، دستگاه‌های عملیاتی نیز روال ادی خود را طی خواهند کرد.

سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان خوزستان بیان کرد: اداره صمت فهرستی را تهیه کرده که بر اساس آن، اصنافی که قرار بر فعالیت آنها وجود دارد، با پروتکل‌های بهداشتی تببین شده، کار خود را با نظارت متولیان بهداشت را از سر گیرند.

نجاتی با تأکید بر این موضوع که فعالیت باشگاه‌های ورزشی، پارک‌ها، تفرج گاه‌ها، اماکن گردشگری کماکان تعطیل خواهند بود و مأموریت مدیران، کارکنان به سایر استان ها نیز، ممنوع است، خاطرنشان کرد: تردد بین استان ها نیز تا ۳۰ فروردین ماه، ممنوع خواهد بود و در ورودی استان همچنان از ورود مسافران ممانعت به عمل خواهد آمد.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار