تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
کد خبر: ۱۹۹۸۳۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
زمین‌های چمن‌ باشگاه فولادخوزستان در مدت تعطیلی لیگ برتر توسط عوامل اجرایی بهبود و آماده بهره برداری شد.
   شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی مسابقات لیگ‌های مختلف و تمرینات تیم‌ها شده است. باشگاه فولادخوزستان با توجه به این تعطیلی و طبق برنامه‌ریزی انجام شده، اقدامات مختلفی برای آماده‌سازی زمین‌های چمن‌ در دستور کار قرار داده است تا در صورت بازگشایی احتمالی تمرینات و مسابقات، زمین‌های آماده و مطلوب جهت انجام تمرینات و میزبانی مسابقات در اختیار تیم‌های مختلف باشگاه قرار بدهد.

رضا ارزانی‌پور مدیر ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان که مسئولیت حفظ و نگهداری دیگر زمین‌های تمرین تیم‌های مختلف را بر عهده دارد به رسانه این باشگاه گفت: بعد از تعطیلات نوروز و از اواسط فروردین ماه با توجه به تعطیلی لیگ برتر و توقف تمرینات تیم به دلیل شرایط اضطراری به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا، عملیات بهبود و ترمیم زمین شماره ۲ باشگاه که تمرینات تیم بزرگسالان در آن برگزار می‌شود را آغاز کردیم تا در اواسط اردیبهشت این زمین با کیفیت مطلوب آماده بهره برداری شود.

وی ادامه داد: عملیات‌های روزانه شامل آبیاری، کوددهی و سربرداری طبق روال و به صورت روتین در حال انجام است و همچنین عملیات‌های تخصصی با تجهیزات استاندارد برای بهبود و بازپروری چمن نیز در دستور کار قرار گرفت. این عملیات‌ها شامل «دتچینگ»، هوادهی، «تاپ درسینیگ» و «لولینگ» هستند که جهت ارتقای کیفی و ظاهری زمین چمن تمرین از نظر بهبود تراکم، توسعه ریشه، رنگ و همچنین یکسان‌سازی بستر انجام می‌شوند.

مدیر ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان افزود: با توجه به اقدامات خوبی که در این مدت بر روی زمین اصلی ورزشگاه شهدای فولاد انجام گرفته است، این زمین با کیفیت مطلوب آماده بهره برداری و میزبانی در مسابقات لیگ‌برتر خواهد بود. همچنین کار روی زمین‌های دیگر باشگاه طبق برنامه در حال انجام است.

ارزانی‌پور در پایان گفت: جا دارد از سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان تشکر داشته باشم که با توجه به سوابق ارزنده قبلی در طول مدت ترمیم و نگه‌داری با راهنمایی و حمایت‌های خود به ما کمک شایانی کردند. در پایان لازم است از دستگاه محترم نظارت شرکت فولادخوزستان و همه عوامل اجرایی ورزشگاه که با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده با رعایت کامل نکات بهداشتی و به صورت مستمر برای انجام این پروژه در زمان مشخص و با بالاترین کیفیت تلاش کردند، قدردانی و تشکر خود را به عمل آورم.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار