تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
کد خبر: ۲۰۰۰۶۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 طبق اعلام کمیته حل اختلاف فیفا، شکایت ارنست انفور، بازیکن کامرونی از باشگاه فولاد خوزستان رد شد.

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولادخوزستان که در پرونده‌های مهمی در فیفا همچون پرونده رضا شکاری، ادی هرناندز، کی‌روش استنلی و... در زمان مدیریت خود در ذوب‌آهن برنده شده بود، در باشگاه فولاد نیز با جدیت و پیگیری در این امور به دنبال کسب حق باشگاه در مجامع بین‌المللی است که اولین رای بین‌المللی از سوی فیفا در مورد شکایت ارنست انفور به سود باشگاه فولاد صادر شد، این مهم با همکاری و هماهنگی عارف عارف‌نیا، مدیرحقوقی و دیگر اعضای تیم حقوقی باشگاه به سرانجام رسید.

 ارنست انفور، مهاجم کامرونی تیم فولاد در لیگ شانزدهم، شکایتی از باشگاه فولاد در خصوص پرداخت نشدن مالیاتش از سوی باشگاه انجام داده بود که تیم حقوقی باشگاه فولاد خوزستان اسناد و مدارک لازم را جهت دفاعیه به فیفا فرستاد و در نهایت نیز کمیته حل اختلاف فیفا رای را به سود باشگاه فولاد اعلام کرد.

باشگاه فولادخوزستان به تازگی در چهار پرونده داخلی مربوط به حق آموزش موفق بوده که جمعا مبلغ ۴۰۰ میلیون تومان برای باشگاه درآمد داشته است. همچنین چهار پرونده دیگر در زمینه حق آموزش در دستور کار تیم حقوقی باشگاه قرار دارد که در صورت موفقیت در آن‌ها مبلغ ۴۹۵ میلیون تومان دیگر برای باشگاه درآمد کسب خواهد شد.

باشگاه فولادخوزستان در تلاش است تا با "تارتا" و "وینیسیوس"، دو بازیکن برزیلی خود در لیگ هجدهم به توافق برسد تا به این دو پرونده در فیفا خاتمه دهد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار