تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
کد خبر: ۲۰۰۹۰۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 احمد امیری رئیس اداره حفاظت محیط زیست ایذه با اشاره به انتشار کلیپی از سوی صیادان خرگوش در سفیدکوه شهرستان ایذه گفت: در پی انتشار این کلیپ در روز‌های گذشته، کار شناسایی فوری شکارچیان در دستور کار قرار گرفت و با شناسایی آنها، تشکیل پرونده برای پیگیری قانونی انجام شد.

او بیان داشت: پس از تشکیل پرونده مربوطه، شکایت از طریق مراجع قضایی از شکارچیان مورد نظر انجام و به دادگستری فرا خوانده شدند و باتوجه به اینکه شناسایی و برخورد با متخلفان و سوداگران محیط زیست و طبیعت از وظایف ذاتی این اداره بوده و با افرادی که اقدام به نابودی این موهبت‌های خدادادی کنند، برخورد قانونی جدی خواهد شد.

امیری با بیان اینکه رصد فضای مجازی و حقیقی برای شناسایی سوداگران به صورت شبانه روزی ادامه دارد، اظهار کرد: انتشار کلیپ‌های تخریب محیط زیست و طبیعت و شکار موجودات زنده در فضای مجازی نه تنها یک افتخار محسوب نمی‌شود، بلکه اقدام به انجام این کار به جز تبعات منفی فرهنگی هیچ خروجی مثبتی نخواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: شهروندان دوستدار محیط زیست و طبیعت دوست شهرستان ایذه می‌توانند گزارشات مبنی بر سو استفاده سوداگران را به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ایذه گزارش دهند.


مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار