تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۲
کد خبر: ۲۰۰۹۸۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: بازی کردن در لیگ آن هم در این وضعیت یک نوع خودکشی است و هر اتفاقی که رخ دهد مسئولان سازمان لیگ باید پاسخگو باشند.

مهران نصیریان دوست  اظهار داشت: ما مخالف سرسخت برگزاری مسابقات هستیم و نمی‌توانیم  جان ۴۰ یا ۵۰ نفر از اعضای باشگاه را به خاطر چند بازی به خطر بیاندازیم لذا انتظار داریم که سازمان لیگ در تصمیم خود تجدیدنظر کند.

مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان افزود: اگر روند به این صورت طی شود و قصد برگزاری رقابت‌ها را در این شرایط داشته باشند مجبور هستیم به طریق مختلف از حق و حقوقمان دفاع کنیم.

وی ادامه داد:  ما هنوز برای مهار کرونا موفق نبوده ایم پس چطور می‌خواهیم جان بیش از یکصد نفر بازیکن، کادر فنی، عوامل اجرایی، خبرنگار و عکاس را در یک بازی حفظ کنیم.

وی گفت: تیم ما از بسیاری از استان‌های کشور بازیکن دارد و این موضوع به تنهایی عاملی برای شیوع بیماری است.

وی گفت: درست است که بازی ها بدون تماشگر است اما تجمع بازیکنان و عوامل اجرایی یک نوع ریسک محسوب می‌شود.

نصیریان دوست افزود: اکنون خوزستان به لحاظ ابتلا به شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز است، آن وقت چطور می‌توان بازیکنان را دور هم جمع کرد و از ابتلا به این بیماری در امان باشند.

وی گفت: تیم ما دچار مشکلات زیادی است و در فراهم کردن امکانات واقعا ناتوان  است و نمی توانیم مانند سایر باشگاه‌ها امکانات بهداشتی نظیر تونل ضدعفونی کننده برای تمریناتمان تهیه کنیم لذا مسئولان باید به فکر تیم‌های بی‌بضاعت باشند.

مدیر عامل باشگاه نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: نباید مسئولان فقط به فکر یک‌سری از تیم‌ها باشند و سلامتی بازیکنان دیگر تیم‌ها را فدا کنند.

وی افزود: وقتی کوچکترین امکانات بهداشتی و ورزشی برای حضور در مسابقات را نداریم چگونه باید بازی کنیم.

به گزارش ایرنا سازمان لیگ زمان برگزاری مجدد مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد و تیم‌ها می‌توانند از روز سوم خردادماه تمریناتشان را از سر بگیرند.

تیم نفت مسجدسلیمان در حال حاضر با کسب ۲۸ امتیاز در مکان هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار