تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۴
کد خبر: ۲۰۲۹۶۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه یک مانیفست کلی و چراغ راه نظام جمهوری اسلامی است و مدیران دستگاه‌ها مسیر تحول و برنامه‌های سازمان را بر این اساس تدوین کنند.

ابراهیم متینیان  اظهار داشت: مجلس یازدهم در شرایطی تشکیل شده که کشور با برخی مشکلات روبه‌رو است. با وجود این مشکلات مجلس مصمم است از دل این تحریم‌ها، اقدامات پیشبرنده را کلید زند.

وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب افزود: این بیانیه یک مانیفست کلی و چراغ راه نظام جمهوری اسلامی است و مدیران دستگاه‌ها مسیر تحول و برنامه‌های سازمان را بر این اساس برنامه‌ریزی کنند.

نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس ادامه داد:مدیران باید زمینه را برای تحول و نوآوری فراهم کنند و با وجود همه‌ی مشکلات باید امیدوار و پر تحرک بود. مدیریت جهادی و اعتماد به بخش خصوصی یکی از موثرترین راه‌های مقابله با تحریم است.

وی با اشاره به عدم دخالت نمایندگان در امور سایر قوا گفت: در این شرایط خاص اقتصادی مسئولان لازم است با روحیه خدمتگزاری در کاهش مشکلات مردم بیش از پیش تلاش کنند. آنچه ملاک و معیار برای ارزیابی مدیران است مردم‌داری و تکریم مردم است.

متینیان تصریح کرد: مسئولان لازم است با روحیه عدالت‌خواهی، مردم‌داری و محرومیت‌زدایی در مسیر توسعه انقلاب قدم بردارند. خط قرمز ما فساد است و در این مسیر مبارزه با فساد با هیچ مدیری مماشات نمی‌کنیم.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار