تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
کد خبر: ۱۸۴۴۳۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
استاندار خوزستان بر لزوم بسیج تمامی دستگاه‌ها جهت راه‌اندازی اردوگاه ترک اعتیاد اهواز تا مردادماه تاکید کرد.
 غلامرضا شریعتی در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر که امروز (۲۴ تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به مراحل ایجاد اردوگاه ترک اعتیاد اهواز اظهار کرد: اردوگاه در حال ساخت اهواز از اردوگاهی در تبریز الگوبرداری شده است که با مشارکت سپاه پاسداران و دستگاه‌های مرتبط درحال احداث است.

وی افزود: باید تمام دستگاه‌ها برای راه‌اندازی این اردوگاه تا مردادماه بسیج شوند. همچنین تجهیز اردوگاه ترک اعتیاد از محل اعتبارات استانداری و سایر منابع انجام می‌شود.

استاندار خوزستان با اشاره به ابراز نگرانی مردم از وضعیت معتادان متجاهر در سطح شهر، گفت: وجود معتادان در سطح شهر موجب آسیب‌پذیری جامعه  از لحاظ اجتماعی می‌شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه محمدصادق کریمی‌‌کیا، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان، اظهار کرد: اعتبارات حوزه اجتماعی مطابق با برنامه‌های وزارت کشور تخصیص می‌یابد و نمی‌توان بدون برنامه، این اعتبارات را هزینه کرد.

وی افزود: مطابق مصوبه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان تاکنون 500 میلیون تومان برای راه اندازی اردوگاه ترک اعتیاد ماده 16، 100 میلیون تومان برای مرکز درمانی زنان معتاد، 100 میلیون تومان به دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور برای درمان اعتیاد زنان معتاد، 100 میلیون تومان برای جمع آوری معتادان متجاهر و15 میلیون تومان برای برگزاری همایش مبارزه با موادمخدر هزینه شده است.تاکنون مجموعا 815 میلیون تومان در حوزه مبارزه با موادمخدر در بحص اجتماعی هزینه شده است.

کریمی‌‌کیا گفت: تاکنون در مجموع هشت میلیارد و 150 میلیون ریال در حوزه مبارزه با مواد مخدر در بحث اجتماعی هزینه شده است.
مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار