آخرین اخبار
پیشکسوت فوتبال استان با بیان این‌که سهمیه استقلال خوزستان در لیگ برتر با بی‌تدبیری از دست رفت، گفت: اعتقاد ما این است که تمام طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها برای سقوط تیم بود.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این‌که می‌خواهم بمانم و خیلی انگیزه دارم که کار ناتمام را تمام کنم، گفت: توافقات اولیه برای ادامه همکاری صورت گرفته است. من خوزستانی‌ها را خیلی دوست دارم و علاقه‌مند هستم که به آن‌ها کمک کنم ولی مردم خوزستان هم باید صبر داشته باشند.
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: در مذاکرات شب گذشته با مسوولان فولاد توافقات اولیه برای همکاری در فصل آینده صورت گرفت.
شاگردان علوی از ساعت ۲۰:۱۵ میهمان استقلال تهران بود که در پایان با حساب ۲ بر ۴ شکست خوردند. با این نتیجه استقلال همان اندک شانس خود روی کاغذ برای بقا را هم از دست داد و رسما به لیگ یک سقوط کرد.
در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال کشور، فوتبال خوزستان شاهد برگزاری دو داربی است.
تیم استقلال خوزستان پنج شنبه پنجم اردیبهشت در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف تیم نساجی مازندران می‌رود.
هفته بیست و ششم لیگ برتر؛
در ادامه هفته بیست و ششم لیگ برتر امروز دو بازی در تهران و مسجد سلیمان برگزار می‌شود که هر دو بازی از حساسیت‌های جدولی برخوردار است. در دومین روز از هفته بیست و ششم لیگ برتر، دو بازی در تهران و مسجد سلیمان برگزار می‌شود که طی آن ابتدا سپاهان در تهران به مصاف سایپا می‌رود و سپس نفت در مسجد سلیمان از تیم استقلال خوزستان پذیرایی می‌کند.
بختیاری‌زاده:‌
پیشکسوت فوتبال خوزستان معتقد است که این رشته به واسطه عملکرد نه چندان مناسب تیم‌های لیگ برتری استان و همچنین فعال نبودن فوتبال شهرستان‌هایی چون اهواز و آبادان و نداشتن بازیکن در تیم‌ملی موفق نبوده و خروجی قابل قبولی در سال 97 نداشته است.
سرمربی تیم فوتبال فولاد با اشاره به استعداد جوانان خوزستانی و ساختار خوب باشگاه فولاد، گفت: شک ندارم که فولاد نه تنها می‌تواند قهرمان ایران شود، بلکه می‌تواند قهرمان آسیا هم شود.
طی صحبتی که با رییس هیات فوتبال خوزستان داشته‌ایم، برنامه‌های خوبی برای اجرایی شدن در سال 98 وجود دارد. خوزستان در حوزه زیرساختی که به حوزه فوتبال نیز مرتبط است تا پایان سال مالی 97 صاحب 100 زمین چمن مصنوعی خواهد شد. تمام تلاش‌مان این است که پس از وقفه بیش از 20 سال ورزشگاه مجدیان دزفول با حضور وزیر ورزش به افتتاح برسد.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان:
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: برگزاری جام جهانی کشتی فرنگی در خوزستان یک فرصت است و تلاش می‌کنیم با میزبانی از مسابقات بین‌المللی گام بلندی در جهت توسعه خوزستان برداریم.
اگر در فدراسیون کشتی فرصت خدمتگزاری را داشته باشم تلاش می کنم جوابگوی زحمات جامعه کشتی خوزستان باشم و تعامل بیشتری صورت بگیرد. همچنین تلاش می‌کنیم آن‌چه حق هیات کشتی خوزستان است، داده شود.
ورزشگاه اختصاصی و با شکوه فولاد خوزستان که در بازی این تیم مقابل سپاهان مورد بهره برداری قرار گرفت، از ورزشگاه سایر کشورها از جمله مونیخ الگوبرداری شده است. صرف‌نظر از تمام نتایجی که در هفته بیست و دوم لیگ برتر رقم خورد، یک اتفاق ویژه در شهر اهواز رخ داد و از ورزشگاه اختصاصی فولاد خوزستان رونمایی شد. این ورزشگاه برای بازی فولاد خوزستان با سپاهان برای اولین بار به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت تا خوزستان و ایران صاحب یک ورزشگاه مدرن و شیک شود.
مربی تیم فولاد خوزستان گفت: فوتبال حرفه ای خود را از تیم فولاد خوزستان شروع کرده و مدیون این تیم هستم لذا همیشه خود را یک فولادی می دانم.
مربیان پرتغالی همواره از ناموفق ترین مربیان وارد شده به ایران بوده‌اند.
سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان با بیان این‌که اتفاقات عجیبی در زندگی‌ام افتاد ولی هیچ وقت تسلیم نشدم و به نظرم امید خیلی مهم است، گفت: ما در ایران شکست را نمی‌پذیریم و وقتی کسی شکست می‌خورد انتقادهای بدی خواهیم داشت و حرف‌هایی می‌زنیم که نباید گفته شود.
دو تیم فولاد خوزستان وسپاهان اصفهان روز جمعه ۲۴ اسفند در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف یکدیگر می‌روند که این بازی یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست ودوم است.
بوستانی:
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان این که مربیانی بدون کارنامه می‌خواهند هدایت تیم را به دست بگیرند، گفت: این مربیان تنها می‌خواهند برای خود کارنامه درست کنند.
سرپرست کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال معتقد است کسر امتیاز از صنعت نفت آبادان اخطاری برای عمل کردن این تیم به تعهداتش است.
هواداران فولاد و استقلال پس از پایان بازی با یکدیگر درگیر شدند که با ورود یگان ویژه این درگیری خاتمه یافت.
هیجان خیلی زیادی در اهواز برای بازی دو تیم وجود دارد. برای بازی با استقلال هیجان زده هستم. تجربه شکست تلخی داشتیم که فکر می‌کنم پله‌ای برای موفقیت های بعدی است. یازده بازی دیگر داریم که این بازی شش امتیازی است. همه برای بازی سنگین آماده هستند.
برانکو ایوانکوویچ:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه بازی این تیم با نفت مسجد سلیمان یک دیدار ضد فوتبال بود، گفت: مصدومان زیادی داریم ولی به فکر اشک ریختن یا گریه کردن نیستم.
سرمربی استقلال خوزستان:
بعد از 2 بازی خوبی که در برابر دو تیم صدرنشین یعنی پرسپولیس و پدیده انجام دادیم، تمرینات‌مان را به‌صورت منظم پیگیری می‌کنیم و تلاش کرده‌ایم سطح انگیزه و روحیه تیم را بالا ببریم.
وزنه‌برداری فجرکاپ در جاده اهواز به تهران
خوزستانی‌ها در حالی از میزبانی مسابقات وزنه‌برداری جام فجر بصورت ناگهانی انصراف دادند که فاصله کوتاهی تا آغاز این رقابت‌ها مانده است.
صحبت‌های گزارشگر را کجای دلمان بگذاریم؟!